|
Opis vsebine:Hedjegadttu se je začel gibati po prostoru kot oprezen plenilec. Priklicane duše so vzniknile okoli njegovega telesa – polprosojni sledovi, iščoč žrtev, ki bi jo nekromož določil. Z izdrtim mečem je Honrad oprezal po temi in zgradbi, ki je tiho ječala. Tir je zakričal: »Ujemi!« in mu vrgel Baklo. Vzplamtela je z divjim, besnim žarom, razgnala sence in osvetlila prostor vse do spojev tramov visoko zgoraj.
Zdaj je oklepljeni bojevnik vihtel ogenj in jeklo. Razkoračen in pričakujoč napad se je Staktio, prevzet od dogajanja, oprezno pomikal za drugimi. Tisti znotraj njega je zasijal v slepeče beli, pričakujoč Uboj in svežo kri mehkega tkiva Sovražnic.
Ključne besede:Samo Petančič, bojevniki, fantastika, magi, magija, mistika, nasilje, leposlovje, romaniPrijavite se in vpišite svoj komentar.
Izdelek še nima mnenj. Napišite prvo mnenje.
Oglejte si tudi:Knjige » Leposlovje » Romani » Mistika, iskanja, duhovna rast
Fantastična, magična pripoved o času, sanjah, padlih angelih, strahu in ljubezni ... O usodi. Knjige » Mladinske knjige » Mladinski romani, povesti
Uvod v Gospodarja prstanov > Silmarilli so bili trije popolni dragulji, izdelek Feanorja, najbolj nadarjenega med vilini. V njih je bila shranjena poslednja svetloba Dveh Dreves iz Valinora |
![]() |
![]()
![]()